Bize Ulaşın!

  • info@canteknikmanavgat.com
  • +90 538 847 74 43

Kurumsal

Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız Can teknik Manavgat, klima ve kombi teknik servis hizmeti veren kurumsal bir firmadır. Garantili hizmet anlayışı ile çalışan firmamız, klima ve kombi için montaj, söküm, temizlik, bakım ve onarım gerçekleştirmektedir. Antalya'nın Manavgat ilçesinde hizmet veren firmamız, geçerli olan iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerine birebir uyarak hızlı ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Firmamız bahsetmiş olduğumuz tüm bu hizmetleri, teorik ve uygulama bilgisi yüksek profesyonel personeli sayesinde gerçekleştirmektedir.

 

En Önemli Misyonumuz Çevre Dostu Hizmet Anlayışımız

Gelişen çağa ayak uydurmak firmamız Can teknik Manavgat için de çok önemlidir. Firmamız global gelişmeleri yakından takip etmekte ve çevreci yenilikleri hiçbir zaman ihmal etmemektedir. Firmamız, gelişen teknolojiyi doğru kullanarak çevreye saygılı çözüm önerileri getirmektedir. Ayrıca kaliteli ve ekonomik çözümler ile hizmet sunan firmamız, dünya standartlarına uygun olarak enerji ihtiyaçlarını belirlemektedir. Firmamız, her zaman müşterilerimizin güven ve takdiri için ve sürdürülebilir bir dünya için ilkeli bir hizmet anlayışı benimsemiştir.

 

Güvenilir Bir Hizmet Anlayışına Sahip Olmak En Büyük Değerimiz

Klima ve kombi alanında gerekli deneyime ve bilgiye sahip olan firmamız; teknolojik çözümler sunan, yenilikçi hizmet anlayışını benimseyen, çağın gereklerine uygun olarak kendini sürekli geliştiren ve sürdürebilir bir dünyanın çevreye saygılı bir şekilde hizmet vererek gerçekleşeceğini kabul eden kurumsal bir firmadır. Her zaman müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, dürüst ve ilkeli bir hizmet anlayışı benimsemiştir. Tüm yasal mevzuata ve iş güvenliği standartlarına birebir uyarak hizmet veren firmamız, müşterisi ve teknik kadrosu için geçerli olan tüm güvenlik önlemlerini almaktadır. Firmamız için en önemli değer güvenilir bir hizmet anlayışına sahip olmaktadır.

 

7/24 Klima ve Kombi Teknik Servis Hizmeti

Bilindiği gibi teknik servisler ileri düzeyde üretilmiş olan teknolojik cihazların servis, bakım ve tamiri için hizmet veren kurumlardır. Firmamızda bu kurumlardan biridir. 7/24 hizmet anlayışı ile çalışan firmamız, gelişen teknolojiyi yakından takip eden kaliteli ve güvenilir bir firmadır. Klima ve kombi sistemleri için teknik servis hizmeti veren firmamız, orijinal yedek parça ihtiyacını için de hızlı çözümler sunan geniş bir tedarik ağına sahip donanımlı bir firmadır. 

 

Klima Teknik Servis Hizmeti 

Antalya Manavgat'ta klima teknik servis hizmeti veren firmamız, tüm marka ve modeller için hizmet gerçekleştirmektedir. Yeni nesil klima sistemlerine uygun bir hizmet anlayışı ile çalışan firmamız, yetkili teknik personeliyle birlikte montaj, bakım ve onarım işleri gerçekleştirmektedir. Firma garantisi ile hizmet sunan firmamız, yaşam alanlarınıza gelerek hizmet gerçekleştirmektedir. 

 

Kombi Teknik Servis Hizmeti

Firmamız Can teknik Manavgat, tüm marka ve modeller için kombi servis hizmeti vermektedir. Cihazlar için profesyonel çözümler sunan firmamız, kombi teknik servis hizmetini eğitimli ve deneyimli teknik personeli ile gerçekleştirmektedir. Kombi montaj, bakım ve tamir, petek temizliği başta olmak üzere kombi sistemleri ile ilgili her türlü hizmeti gerçekleştirmektedir.